Rrëfehet Bora Zemani, tregon se si i kaloi momentet më të vështira të jetës së saj, me dhe pa Donald Veshajn

Moderatorja e njohur, Bora Zemani e cila ndonëse nuk e paranoi publikisht u konfirmua se në iu rikthye lidhjes me Donald Veshajn.

Kështu të paktën qarkulluan foto edhe nga pushimet së bashku të dy, detaje të reja rreth kësaj dhe jo vëtëm ajo i shpalosi sot.

Në një intervistë me Arjan Konomin i cili e ngacmoi se a ka pasur raste kur e ka menduar situatën e saj me Donaldin, teksa ishte duke moderuar emission ajo u përgjigj se po.

Ndiqeni videon në vazhdim për më shumë hollësi.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu