Rrëfehet si asnjë herë më parë moderatorja Marina Vjollca, tregon planet për zgjerimin e familjes

E ftuar te “Zemër Luana”, Marina u përball me disa pyetje mjaft pikante rreth jetës së saj si mami në një intervistë mjaft personale krah vogëlushes së vogël, Eden.

Një nga pyetjet që vogëlushja i bëri ishte nëse ajo dhe partneri i saj Getoar Selimi kanë plane për një fëmijë të dytë pas Marget dhe nëse po çfarë gjinie do donin të ishte.

Edhe kësaj pyetje Marina vendosi t’i përgjigjej dhe ajo tha se donte të kishte tre ose katër fëmijë dhe për të do të donte të ishin të gjitha goca.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu