Rrëfimi tronditës që i përloti të gjithë, Enit të “Big Brother” i ndodh befasia në më pak se 24 orë

Rrugëtimi i tij në “Big Brother VIP” ka qenë i qetë dhe me vështirësi pasi siç tha edhe vet nuk po e gjet dot veten dhe nuk po përshtatet. Por, jeta e Enit ka qenë krejt e kundërta. Sic e tha dhe vet ai ka qenë me trishtim, dhunë por edh dashuri dhe shpresë.

Eni ka ndarë mbrëmjen e djeshme historinë e familjes së tij, që u shkatërrua për shkak të dhunës që ushtronte babai i alkoolizuar. Mes lotëve, Eni rrëfeu se nëna e tij është detyruar të abortojë dy herë edhe pse donte që të kishte fëmijë të tjerë.

Kjo histori ka përlotur mbarë publikun dhe personazh të famshëm të cilët të keqardhur për historinë e Enit vlerësuan si modeli nuk e shfrytëzoi për tu viktimizuar historinë e tij siç ndodh rëndomtë në “Big Brother VIP”.

Vlerëmi i publikut është araqitur edhe nëpërmjet shifrave. Në më pak se 24 orë profili i Instagramit të modelit ka arritur në 17 mijë ndjekës, nga 5 mijë ndjekës që numëronte para mbrëmjes së djeshme, shrkuan Albeu.com. Pra 12 mijë veta i janë shtuar Instagramit të tij brenda natës dhe kjo shifër është befasuese.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu