‘Rreze drite’! Kiara ‘harron’ Luizin, puthet dhe komplimentohet nga Ronaldo (VIDEO)

Ronaldo ka krijuar marrëdhënie miqësore me Kiarën brenda shtëpisë së Big Brother. Të dy kalojnë mjaft kohë bashkë.

“O rreze drite. Ma jep pak faqen”, tha Ronaldo që puthi më pas Kiarën gjatë ditës së sotme.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu