Salim Sulejmani, bartës i VLEN në NJZ5?

Salim Sulejmani Magjistër i Teologjisë dhe Filozofisë Islame dhe ish myftyni i Strugës për 12 vite me rradhë siç mëson TV21 jozyrtarisht, flitet të jetë bartës liste i Njësisë zgjedhore numër 5.

Ndërsa, për inkuadrimin e tij në VLEN para disa ditësh nëpërmjet publikimit të një fotografie njoftoi kandidati për president nga VLEN, Arben Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu