S’do ta besoni sa është dobësuar Arian Bajrami, ai ua zbulon sekretin (FOTO)

Arian Bajrami është një emër i cili gjendet shpesh nëpër lajmet e ndryshme të shtypit rozë si shkak i jetës që ai bën dhe si një ndër të rinjtë më të suksesshëm në Maqedoninë e Veriut, shkruan InfoShqip.com

Por këtë radhë ai ka befasuar të gjithë me pamjen e tij, më saktësisht dobësimin që ka bërë për një kohë shumë të shkurt e këtë e ka bërë me paketën PerfectSlim by Adelina Tahiri.

Ai këtë e ka zbuluar nga profili i tij zyrtar në Instagram ku ka shkruar se ka humbur besoni ose jo 27 kilogramë dhe dukja e tij ka ndryshuar krejtësisht.

Sigurisht emri Adelina Tahiri ju kujtoi këngëtaren nga Shkupi, edhe ashtu është pikërisht Adelina është ajo që ofron PerfectSlim për gjithë ju që synoni të dobësoheni dhe të dukeni bukur dhe kilet e shumta mos jenë më një problem për ju.

E një dëshmi i efektit të këtij produkti është pikërisht Ariani, ku ne ju kemi bashkangjitur pamje më poshtë. E duhet ta pranojmë se Arian Bajrami duket shumë ndryshe dhe bukur.

FOTO:

View this post on Instagram

Me ,,Paketin PerfectSlim By Adelina,, ,humbni peshë në mënyrë të shpejtë dhe të shëndoshë. Me ,,Paketin Perfect Slim By Adelina,, efektet do ti shini që nga përdorimi i parë.Përvoja ime tregon se me përdorimin e paketës humba 27kg në mënyrë të shëndoshë duke mos mbajt dieta jo tê shëndosha , duke më bërë të ndjehem shumë më mirë dhe më fit.Ky paket nuk eshtë si reklamat tjera ku premtohet shumë dhe nuk arrihet asnjë efekt. Përvoja ime tregon te kundërten.Prandaj mos hezitoni ,porositni ,,Paketin PerfectSlim by Adelina ,, dhe thuani lamtumire yndyrnave dhe peshës së tepërt. Dëshmi më e mirë janë fotot e mija para dhe pas përdorimit. Faleminderit Adelina që riktheve vetbesimin te unë dhe e zgjodhe problemin tim me mbipeshë. Provojeni të gjithë…POROSIT EDHE TI! @adelina_tahiri1 ❤️@perfectslim001

A post shared by Arian Bajrami (@ariaanbajrami) on

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu