Sela i ka ngritur padi, Sulejmani: Nuk trembem që të luftoj të vërtetën

Shefi i shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA. Sedat Sulejmani nga Lëvizja BESA përmes një postimi ka bërë të ditur se ndaj tij është ngritur padi nga kreu i ASH-së, Ziadin Sela, porse nuk do ta tremb që të luftoj siç shkruan të vërtetën.

Ja postimi i plotë:

Ziadinit i paska djegur e vërteta dhe mundohet që dështimet dhe rrugën e tij drejtë BDI-së ta hesht para opinionit me padi ndaj meje!

Padia e Ziadinit ndaj meje, e shkruar në gjuhën maqedonase, nuk do të më tremb aspak që të luftoj të vërtetën, të luftoj BDI-në dhe të keqen ndaj shqiptarëve e qytetarëve!

Nëse Ziadini do ishte burrë, do padiste BDI-në dhe Mijallkovin për 27 prillin.

Kjo dëshmon se aq shumë është Ziadini dhe kompania e tij në shërbim të BDI-së, saqë mundohet që të defokusojë opinionin me padi kundër opozitës. Nuk na trembni, por na bëni më të fortë!

Nuk mund të na frikësoni, 8 maji është afër!


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu