Semi Jaupaj ka një kërkesë për kë po kërkon një “nuse” këngëtarja

Së fundmi Semi duket se po i përkushtohet tashmë karrierës muzikore. Artistja është goxha aktive në rrjetet sociale teksa poston foto apo video të ndyshme nga përditshmëria e saj. Mirëpo kësaj here këngëtarja ka një kërkesë për ndjekëset e saj. Ish-banorja duket se ka filluar të merret me mblesëri duke kërkuar nuse për shokët e saj.

Ajo i ka prezantuar ndjekësve një prej shokëve të saj ku tregon se djali është beqar dhe është në kërkim të një nuseje për shtëpi, teksa i ka dhënë mundësinë vajzave ta kontaktojnë në dm kush është e interesuar për të.

“Ky është shoku im @addictiveee. Është single, kërkon nuse për shtëpi Dm kush është e interesuar”-shkroi Jaupaj krahas fotos së mikut të saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu