“Serapi” më në fund takohet me aktoren e njohur (FOTO)

Ndau një fotografi të bukur me të. Njëra ndër aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera të serialit “Mos ma lësho dorën” është padyshim aktorja Ebru Aykaç, e njohur me rolin e saj si “Serapi”.

Ajo shquhet si një grua e zonja dhe shumë e dashur. Sot, 44-vjeçarja publikoi një fotografi me protagonisten tjetër të serialit “Mos ma lësho dorën”,

Alina Boz apo siç njihet në serial si “Azra”. “Më në fund u takuam”, ishte përshkrimi i fotografisë që ajo publikoi në Instagram.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu