Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hazani pas serialit (FOTO)

Deniz Baysal është aktorja më e njohur e kinematografisë turke. Luajti në shumë filma e seriale mirëpo, roli që e bëri tejet të njohur është ai i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, shkruan InfoShqip.

Pas serialit ajo ka ndryshuar shumë. E në një foto që e ka publikuar së fundi në Instastory ajo shfaqet krejt ndryshe nga ajo në serial./InfoShqip.com

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu