Shkurte Fejza mbushë 61 vite jetë dhe pranon urim romantik nga bashkëshorti (FOTO)

Sot me 18 nëntor, këngëtarja e madhe e skenës muzikore shqiptare Shkurte Fejza, mbushë 61 vite jetë. Këngëtarja, e cila pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar në skenë, njeh suksese të mëdha në botën e muzikës.

Shkurte Fejza me rastin e ditëlindjes ka pranuar edhe një urim shumë të bukur nga bashkëshorti dhe bashkë udhëtari i saj në jetë e karrierë, Hajrushi, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë, urimi romantik i Hajrushit për të shoqen.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu