Shqipëria feston me Flori Mumajesin për hapjen e negociatave me BE-në

Pas një kohe të gjatë, Flori Mumajesi i rikthehet skenës dhe performancave. Këngëtari do të performojë në sheshin Skenderbej më 28 korrik, për të festuar dy ngjarje. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë me dije se vendi do të festojë për 100 vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri-ShBA dhe hapjen e negociatave me BE-në.

Postimi i plotë i Ramës:

Flori do të jetë në shesh. Eja festojmë bashkë në #28Korrik, me super koncertin në #sheshinSkenderbej, dy ngjarje speciale:

Vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri-SHBA dhe hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu