Shqiptari në lidhje me aktoren e njohur turke (FOTO)

Prej vitesh aktori shqiptar Nik Xhelilaj është bërë shumë i famshëm në Turqi dhe ka luajtur në shumë seriale me shikueshmëri të lartë.

Mirëpo së fundmi mësohet se aktori në një nga këto seriale ka qenë çift me aktoren turke, Gokçe Bahadir.

Seriali ku Niku dhe Gokçe kanë luajtur së bashku është një prodhim i vitit 2012 dhe quhet “Kayip Sehir” (Qyeteti i humbur).

Në këtë serial Gokçe Bahadir luan rolin e “Ajsel” dhe krijon lidhje me dy personazhe.

Njëri prej tyre është Nik Xhelilaj i cili luan rolin e “Kadir”.

Dy aktorët madje kanë pasur një skenë puthjeje. Nuk dihet nëse zgjat akoma raporti mes të dyve.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu