Shyhretja iu drejtohet të gjitha grave me këngën e re, “S’po dim me u plakë”

Shyhrete Behluli ka publikuar këngën e re shumë festive. Në këtë këngë të re ajo iu drejtohet të gjitha grave me admirim se si vitet po kalojnë dhe gjithnjë janë të bukura.

Këngën e re “Jem bo gjyshe, jem bo vjehrra” mund ta ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu