Skandali vazhdon, pas deklaratës së turpshme, Amosi kërcënon hapur Luizin: Ka njerëz që e vazhdojnë lojën jashtë këtyre mureve

Një deklaratë e Amosit për Luizin ka bërë gjithë rrjetin të reagojë kundër tij, duke e quajtur një deklaratë të turpshme dhe të patolerueshme. Aktori ishte shprehur për Luizin në këtë mënyrë:

“Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq, do ta xhiroj dhe do t’i thoja “Kërko falje”. Edhe pastaj shihe ti a jep më gojës.”

Një tjetër video po qarkullon ku dëgjohet se Amosi e kërcënon hapur Luizin për kohën kur të jenë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Amos: E di mo Luiz po do dalësh pas 3 muajsh nga kjo shtëpi

Luiz:Edhe? Çfarë ndodh?

Amos: Si dihet, ka njerëz që e vazhdojnë lojën jashtë mureve të kësaj shtëpie

Luiz:Asgjë s’më bën mua! Aty loz ndryshe unë pastaj

Amos:Do bëhet problematike!“- tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu