Sot dita e parë e Ramazanit, ja kush nga figurat tona publike agjëron muajin e shenjtë

Ramazani është muaji i shenjët për predikuesit e besimit Islam.

Muajin e sakrificës dhe mëshirës me shumë dashuri po e presin edhe shumë figura tona publike. Ndër ta janë:

Blerim Destani

Blerim Destani njihet si praktikues i fesë Islame. Me postimin e fundit ai tregoi se po e pret me shumë dashuri këtë muaj.

Arian Agushi

Arian Agushi i njohur si Gold Ag, njihet si besimtarë praktikues i fesë islame.

Fero

Fero është një nga artistët që hoqi dorë nga karriera muzikore duke iu përkushtuar fesë Islame.

Muaji i shenjët Feron e gjen në paqe me vetën.

Sresi

Stresi është një nga figurat publike që ka deklaruar se agjëron Muajin e Ramazanit.

Ariana Fejzullahu

Ariana me një postim ka treguar se do ta agjëroj muajin e Ramazanit.

Beatrix Ramosaj

Edhe Triksa shumë herë e ka treguar se muajin e shenjët për besimtarët Islam e agjëron.

Ajo mbrëmë ndau edhe një moment duke pregatitur hallvë, si shenjë respekti për këtë muaj.

Genta Ismaili

Genta me një postim na tregoi se këtë muaj përveç angazhimeve të shumta do ta praktikoj edhe agjërimin.

Donika Kadaj Bukupi

Donika është një ka politikanet më të zëshme në vendin tonë.

Donika me anë të një postimi ka treguar se do të agjëroj këtë muaj mëshire.

Majlinda Zeka

Edhe modelja e njohur me postimin e publikuar, bëri të kuptohet se këtë muaj po e nis me agjërim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu