Sot është një nga personazhet më të përfolura të momentit, e njihni për kë aktore bëhet fjalë?

Ajo është një nga emrat më të përfolur të momentit. Të gjithë e njohim për bionden e bukur, që së fundmi, shkaktoi shumë zhurmë në “Big Brother VIP”.

Bëhet fjalë për aktoren shumë të qeshur, Monika Lubonja, e cila ndonëse vitet shkojnë mbetet gjithmonë po aq në formë. Ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në Instagram një foto të disa viteve më parë, kur ishte brune dhe me plot sharm.

Si koha…kur koha eshte e keq…”, ka shkruar Monika krahas fotos bardh e zi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu