Stresi kaplohet nga emocionet kur dëgjon këngën e tij kushtuar shokut që ka ndërruar jetë (VIDEO)

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rep artisti Stresi, njëherësh banor i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, kishte kërkuar nga produksioni që ta lëshonin në sfond një këngë të tij kushtuar mikut që i ka ndërruar jetë.

“Vëllai i Madh” ka pranuar kërkesën e Stresit dhe ia ka realizuar dëshirën brenda pak çastesh, gjë për të cilën rep artisti është shfaqur shumë falënderues.

Por, si reagoi ai kur e dëgjoi këngën? Kuptojeni duke lexuar lajmin në linkun e mëposhtëm.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu