Ballina Etiketimet 15 kathi

Etiketim: 15 kathi

Zbardhet vendimi/ Ja çfarë do të ndodhë me “Piramidën” e Tiranës

Këshilli i Ministrave ditën e sotme ka vendosur që t’ia heqë nga pronësie “Piramidën” Ministrisë së Kulturës dhe t’ia kalojë atë Bashkisë së Tiranës. Në...

Lajmet e fundit