Ballina Etiketimet 19 vjecari

Etiketim: 19 vjecari

Ja pse u vra 19-vjeçari në Elbasan, dalin pistat e para...

Vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan, ku humbi jetën 19-vjeçari">19-vjeçari Gazmend Sllami ka ngjallur shumë mister dhe dyshime për shkak të një...

Lajmet e fundit