Ballina Etiketimet 2 milione euro

Etiketim: 2 milione euro

TIKA, investim prej 2 milionë euro në shëndetësinë e Kosovës

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) sot filloi punimet për Projektin e renovimit dhe furnizimit me pajisje në kuadër të instalimit të Njësisë...

Lajmet e fundit