Ballina Etiketimet 28 nentori

Etiketim: 28 nentori

Ja si e uron Komandant Sokolin shoku i luftës për 28...

Shqiptarëve që e duanë Atdheun pa hile, Heroit të gjallë Sami Ukshini, patriotit të madh, njeriut të hekurt nga Dukagjini ty o vëlla Sami...

Komuna e Tetovës shpall konkurs për në sferën e artit pamor...

Komuna e Tetovës ka shpallur konkurs nga sfera e artit pamor, me rastin e festave të nëntorit, duke dashur që të nxisë dhe promovojë...

Lajmet e fundit