Ballina Etiketimet 4 vite nga e hena e zeze

Etiketim: 4 vite nga e hena e zeze

4 vite nga “e hëna e zezë” (VIDEO)

Sot mbushen katër vite nga e ashtuquajtura “e hëna e zezë”, kur deputetët e opozitës dhe gazetarët me dhunë u larguan nga salla e...

Lajmet e fundit