Ballina Etiketimet 500 makina

Etiketim: 500 makina

Bora bllokon mbi 500 makina në Bullgari (FOTO)

Në Jug të Bullgarisë dhe rrugët rreth Burgasit për shkak borës kanë mbetur të bllokuar rreth 500 makina dhe autobusë. Bora e madhe ka bllokuar...

Lajmet e fundit