Ballina Etiketimet Abuzoi

Etiketim: abuzoi

69 vjeçari gënjeu me ëmbëlsira 10-vjeçaren, e mori në shtëpi dhe...

69-vjeçari, i arrestuar mbrëmjen e së mërkurës nga Policia e Kavajës, pasi dyshohet se ka kryer vepra të turpshme me një vajzë të mitur,...

Lajmet e fundit