Ballina Etiketimet Administatoret shqiptar

Etiketim: administatoret shqiptar

BDI u gjen punë administratorëve të pasistemuar

Një problem madhor që shqetësonte prej vitesh administratorët që merrnin pagë duke qëndruar në shtëpi, tashmë mori fund dhe ju gjet zgjidhja. Nga burime...

Lajmet e fundit