Ballina Etiketimet Aeroplanmbajtese

Etiketim: aeroplanmbajtese

Kina tregon “muskujt”, nxjerr në lundrim aeroplan-mbajtësen e parë të prodhuar...

Kina përuroi të mërkurën aeroplanmbajtësen e dytë, por e para e projektuar dhe realizuar plotësisht në vend, në një kohë që gjiganti aziatik po...

Lajmet e fundit