Ballina Etiketimet Afer

Etiketim: afer

Krisin armët afër Shkupit, ka edhe të plagosur

Krisma armësh, një person me plagë të rënda dhe ndjekje me vetura, janë shënuar të hënën në mbrëmje në fshatin Batincë të Shkupit. Sipas...

Lajmet e fundit