Ballina Etiketimet Agim

Etiketim: agim

Ivanovi godet ministrin Nuhiu, ja akuzat ?!

Kabineti i presidentit të RM-së i bëri thirrje ministrit të Punëve të Brendshme të Republikës së Maqedonisë, Agim Nuhiu t’i sqarojë të dhënat dhe...

Lajmet e fundit