Ballina Etiketimet Aksident rrugor

Etiketim: aksident rrugor

Maqedoni, babai vdes kur e sheh djalin e aksidentuar(VIDEO)

Mbrëmë në rrugën Ohër-Strugë në afërsi të kishës ‘Shën Erazmo’ ka ndodhur një aksident në mes një veture të markës ‘Yugo’ dhe një veturë...

Lajmet e fundit