Ballina Etiketimet Ali ahmeti menduh thaci

Etiketim: ali ahmeti menduh thaci

Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi deputetët më “ngelça”

Liderët e dy partive shqiptare Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së gjatë përbërjes së deritanishme parlamentare kanë qenë deputetët me më...

Lajmet e fundit