Ballina Etiketimet Ambasada e amerikes

Etiketim: ambasada e amerikes

Ambasadori i Amerikës: Ja emrat e politikanëve shqiptarë kriminelë që u...

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e...

Ambasada e SHBA-ve godet deputetët e BDI-së dhe PDSH-së: Votojeni ligjin...

Ambasada e SHBA-ve në Maqedoni inkurajon partitë politike të përmbahen detyrimeve të marra përsipër me nënshkrimin e marrëveshjes së Përzhinos dhe marrëveshjes së 20...

Lajmet e fundit