Ballina Etiketimet Ambasada e kosoves

Etiketim: ambasada e kosoves

Ambasada e Kosovës: Të ndërpritet keqtrajtimi i të akuzuarve në rastin...

Ambasada e Republikës së Kosovës në Maqedoni ka reaguar ndaj keqtrajtim fizik dhe psikik të të akuzuarve për rastin e Kumanovës nga forcat e...

Lajmet e fundit