Ballina Etiketimet Ambasada e shteteve te bashkuara

Etiketim: ambasada e shteteve te bashkuara

Ambasada e SHBA-ve godet deputetët e BDI-së dhe PDSH-së: Votojeni ligjin...

Ambasada e SHBA-ve në Maqedoni inkurajon partitë politike të përmbahen detyrimeve të marra përsipër me nënshkrimin e marrëveshjes së Përzhinos dhe marrëveshjes së 20...

Lajmet e fundit