Ballina Etiketimet Ambasada ne shkup

Etiketim: ambasada ne shkup

Ambasada e SHBA-ve godet deputetët e BDI-së dhe PDSH-së: Votojeni ligjin...

Ambasada e SHBA-ve në Maqedoni inkurajon partitë politike të përmbahen detyrimeve të marra përsipër me nënshkrimin e marrëveshjes së Përzhinos dhe marrëveshjes së 20...

Lajmet e fundit