Ballina Etiketimet Ambasadori amerikan

Etiketim: ambasadori amerikan

Ja për çfarë bisedoi Ziadin Sela me ambasdorin e BE-së

Kryetari i Lëvizjes për Reforma PDSH, z.Ziadin Sela dhe nënkryetari z.Agon Ferati në Shkup kanë realizuar takim zyrtar me Ambasadorin e Bashkimit Europian z.Samuel...

Lajmet e fundit