Ballina Etiketimet Anulim

Etiketim: anulim

Anulimi i testimit ekstern gjatë këtij viti!?

Të hutuar dhe në pritje. Nxënësit e shkollave të mesme nuk e dinë nëse do të formohet qeveri e re që do ta shfuqizojë...

Lajmet e fundit