Ballina Etiketimet Armatosur

Etiketim: armatosur

Dramë e armatosur në Kumanovë

Një dramë e vërtetë ka ndodhur të martën në Kumanovë. Dy persona të panjohur kanë sulmuar personin Z.S. (51) dhe komshiun e tij, L.D....

Lajmet e fundit