Ballina Etiketimet Armet

Etiketim: armet

Krisin armët afër Shkupit, ka edhe të plagosur

Krisma armësh, një person me plagë të rënda dhe ndjekje me vetura, janë shënuar të hënën në mbrëmje në fshatin Batincë të Shkupit. Sipas...

‘Shefi’ i hajdutëve që vodhi amerikanin habit policët me arsenalin e...

Policia e Vlorës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për vjedhjen e shtëpisë së një shtetasi amerikan në 2015-ën, Ledjon Hamitin, 21...

Lajmet e fundit