Ballina Etiketimet Ashper

Etiketim: ashper

VMRO-ja e sulmon ashpër Tetovën

Me urdhëresë dhe iniciativë të Prokurorisë Themelore të Tetovës dhe me asistencë të Sektorit për punë të brendshme në Tetovë, gjatë ditëve të kaluara...

Kodheli reagon ashpër ndaj homologut grek: Ka ikur koha e satrapave!...

Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodheli, ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të bëra dje nga homologu i saj grek Panos Kammenos në kufirin...

Lajmet e fundit