Ballina Etiketimet Ashpra

Etiketim: ashpra

Departamenti Amerikan i Shtetit, kritika të ashpra për Maqedoninë

Shkelje e të drejtave të njeriut, drejtësi selektive, korrupsion dhe uzurpimi i mediave, janë vetëm një pjesë e vërejtjeve në raportin e fundit të...

Reagime të ashpra politike ndaj qëndrimeve të Gruevskit për shqiptarët

LSDM-ja reagon ashpër ndaj liderit të VMRO DPMNE-së Nikolla Gruevski për intervistën e tij të fundit në të cilën tha se në periudhën e...

Lajmet e fundit