Ballina Etiketimet Avionet turq

Etiketim: avionet turq

Tension në Mesdhe, avionët turq hyjnë në Greqi

Dy aeroplanë luftarakë turq kanë shkelur rreth katër herë hapësirën ajrore greke në pjesët verilindore dhe juglindore të Detit Egje, mditën e djeshme, raportojnë...

Lajmet e fundit