Ballina Etiketimet Bashkesia

Etiketim: bashkesia

Bashkësia Islame në Maqedoni padit Menduh Thaçin

Bashkësia Fetare Islame sot ka dorëzuar në Gjykatën Themelore të Shkupit padinë ndaj kryetarit të PDSH-së Mendu Thaçi, për siç thonë ata, shpifje dhe...

Lajmet e fundit