Ballina Etiketimet Bashkimi i kosoves me shqiperine

Etiketim: bashkimi i kosoves me shqiperine

Kurti: Kosova duhet ta ketë të drejtën për bashkim me Shqipërinë

Në burgun e Sllobodan Millosheviqit dhe Vojisllav Kushtinicës ka kaluar dy vite e gjysmë burg, për shkak të aktivizmit të tij politik poashtu ka...

Lajmet e fundit