Ballina Etiketimet Bastion

Etiketim: bastion

Banorët e Sllupcanit: BDI-në do ta lëmë me gishta në gojë

Lëvizja BESA dhe Aleanca për Shqiptarët kanë mbajtur tubime masive në fshatin Sllupcan të Likovës, dikur bastion i partisë shqiptare në pushtet. Banorët e kësaj...

Lajmet e fundit