Ballina Etiketimet Bastisje

Etiketim: bastisje

Bastisen shtëpite, arsyet nuk i dinë as nga MPB, njësite speciale...

Mbrëmë policia zhvilloi aksion në fshatrat Hasanbeg dhe në Haraçinë të Shkupit. Jo zyrtarisht mësohet se janë arrestuar pesë persona të dyshuar për terrorizëm,...

Lajmet e fundit