Ballina Etiketimet Beogradit

Etiketim: beogradit

“Politika” e Beogradit nis fushatën kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Qasje të SHSHA-së në Çikago rreth aktualitetit politik Gazeta,,Politika,,e Beogradit si njëra më e vjetra në hapësirën e Serbisë dhe nëpër vite gjithmonë në krah...

Lajmet e fundit