Ballina Etiketimet Bill gates

Etiketim: bill gates

Fillimet e demokracisë, biznesi i parë i Bill Gatesit dhe fakte...

Jozef Nipke realizoi imazhin e parë fotografik në botë në vitin 1827. Thomas Edison dhe U.K Dikson mundësuan përdorimin e kameras në vitin 1894....

Zbuloni ëndrrën më të madhe të Bill Gates. Shumë interesante

4 vjet më parë, Bill gates dhe bashkëshortja e tij Melinda, akorduan 710 mijë dollarë për të bërë revolucionalizuar sistemin tradicional të tualeteve. Synohej...

Pse refuzon Bill Gates që pasurinë e tij prej 70 miliard...

Bill Gates, themeluesi i Microsoft tha se pasi ai të vdes pasuria e tij prej 70 miliard £ nuk do të shkojë për 3...