Ballina Etiketimet Biseda e agollit dhe thacit

Etiketim: biseda e agollit dhe thacit

Agolli Presidentit Thaçi: S’ka Republikë të Kosovës – vetëm Shqipëri përtej...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në vizitën zyrtare në Tiranë ka pasur një agjendë të ngjeshur, por edhe tejet të veçantë. Thaçi i dorëzoi medaljen...

Lajmet e fundit