Ballina Etiketimet Bizneset

Etiketim: bizneset

Hulumtim: Mijallkov zgjeron veprimtarinë e biznesit

Ish-zyrtari i lartë qeveritar nga kariera tash është bërë transportues i naftës. Rrjetin e tij të biznesit të naftës e gëzojnë fëmijët e tij...

Fillimet e demokracisë, biznesi i parë i Bill Gatesit dhe fakte...

Jozef Nipke realizoi imazhin e parë fotografik në botë në vitin 1827. Thomas Edison dhe U.K Dikson mundësuan përdorimin e kameras në vitin 1894....

Lajmet e fundit